• Welcome to the forum.

• Discord.me/instalike

• If you find any bugs/glitches please report to a member of staff, thank-you.

Facebook Grubumuz.

Geliştirici Üye Alımları
12-10-2018, 07:59 PM, (This post was last modified: 12-10-2018, 08:01 PM by 3rferdem.)
Geliştirici Üye Alımları
[Image: fasilitasyon_1329.jpg]

***ALIMLAR AKTİF***

Merhabalar arkadaşlar; geliştirici üye ekibinin sorumlusu olarak, ekibimize alımların açıldığını duyurmak isterim. Katılan arkadaşların sorumlulukları ve sağladıkları içerikler doğrultusunda elde edecekleri bilgiler aşşagıda belirtilmiştir. Hepimizin hakkında hayırlısı olmasını dilerim..

**Ekibimizin amacı**

Forumda bulunan diğer ekiblerin öneminin fazla olduğu gibi bizim ekibimizin de önemi fazla. Sitemizin Google'de gerçekten iyi bir sıra alması öncelikli hedefimiz olarak algılayabilirsiniz. Bunun yanında sitemize gelen ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin ciddi anlamda yararlanacakları konular açmak, yardım merkezinde açılan konulara gerçekten yardımcı olacak şekilde cevaplamak, ( eğer ki bilginiz olmayan bir konuya, bunu deneyebilirsiniz şeklinde yorum atarsanız gerekli işlemler yapılır. ) Kısacası foruma yararlı olacak işlemler yapmak.

Puanlama sistemi

1- Haftalık 1 özgün konu açmak ( 100 puan )
2- Yardım merkezinde bulunan konulara, gerçekten yardımcı olmak. ( 10 puan )

Puanlama sistemi sürekli yenilenip şartları sağlayan üyemiz Yönetim tarafından terfi ettirilebilir.

Aşagıda bulunan başvuru formunu 3rferdem kullanıcı adlı üyeye gönderiniz. ( Bana )

Adınız-Soyadınız =>
Yaşınız =>
Uzmanı olduğunuz alanlar =>
Telefon Numaranız =>
Bu HaYatTa UnUTulaN deĞiL iz BIraKaN Ol

Forum Jump:
Options +

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Teknoloji | Webmaster forumu. Web adresiniz...

Teknoloji | Webmaster forumu. Web adresiniz... is a general discussion forum based around active members in a comfortable community